Ramki do zdjęć

Nasze najlepsze wspomnienia możemy zachować na zawsze w formie zdjęć lecz zdjęcia są coraz rzadziej obecne w naszych domach, jedynie na pulpitach komputerów, ekranach telefonów komórkowych lub ewentualnie w zakurzonych albumach na dnie szuflad. Warto je wyjąć i powiesić na ścianie lub postawić na komodzie lub parapecie. Dzięki temu ożywimy każde wnętrze. Zdjęcia potrzebują pięknej oprawy, dlatego warto zaopatrzyć się w ramki do zdjęć. Pasują do każdego rodzaju wnętrza: od klasycznego po minimalistyczne. Nic nie jest w stanie ich zastąpić. 

Najnowszy trend mówi o wieszaniu ramek na ścianie, zamiast stawianiu ich na meblach. Najlepiej stworzyć kompozycję z ramek w różnych kolorach i różnej wielkości. Nie bójmy się ilości. Z powodzeniem możemy powiesić obok siebie od kilku do kilkunastu ramek. Zanim zaczniemy tworzyć kompozycję powinniśmy jednak włożyć zdjęcia do ramek. To one pomogą nam rozmieścić je na ścianie.


Ramka do zdjęcia to także jeden z najpopularniejszych prezentów, idealna na każdą okazję. W środku wystarczy umieścić wspólne zdjęcie i podarować bliskiej osobie.