Wystarczy odrobina wolnego czasu, trochę chęci i w prosty sposób możesz stworzyć wspaniałą dekorację w swoim domu. Dekoracja może zastąpić lampkę, światełka tworzą niesamowity klimat. Ciepłe, miękkie światło zamknięte w wiklinowych kulkach delikatnie przystroi Twoje mieszkanie: okno, stół, komodę. Takie oświetlenie sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni
jaki i w kuchni, nada magicznego nastroju każdemu z miejsc, w których zechcesz je umieścić.-
- kulek wiklinowych o średnicy 4 cm (B3427) – 0,50 zł/szt.
- lampek dekoracyjnych 10 światełek (1136) – 2,76 zł
- wazonu szklanego o wysokości 20 cm (B1496) – 7,90 zł

Cena przykładowego zestawu to jedynie:15,66 zł (cena zmienia się w zależności od elementów składowych zestawu)

W swojej ofercie mamy dwie wielkości kul wiklinowych o średnicy 4 cm i 8 cm, które dostępne są w dwóch kolorach: ecru i brązowy http://www.globalimport.pl/dekoracja-swiateczna-3794.html  Lampki dekoracyjne występują w 3 rozmiarach:  10, 20, lub 30 światełek http://www.globalimport.pl/latarka-3547.html

Różne sposoby  wykorzystania lampek dekoracyjnych

Światełka są zasilane dwiema bateriami AA-R6 1,5 V więc, można je umieścić w każdym miejscu nie przejmując się brakiem kontaktu.

Wystarczy schować światełka w wiklinowych kulkach tworząc girlandę świetlną.

Same lampki  można także ułożyć  z celofanem w szklanym wazonie, co spowoduje, że światło załamując się i odbijając o celofan stworzy niezwykłe efekty.

Świetnym pomysłem jest również możliwość wykorzystania tych lampek w okresie świątecznym, wówczas można umieścić w wazonie światełka z bombkami lub z gałązkami świerkowymi.

 Lampki mogą być także  przenośną alternatywą listew LED. Kiedy nam się znudzą możemy wykorzystać je w inny sposób i stworzyć kolejną ciekawą dekorację.

Zapraszamy do obejrzenia naszych pozostałych produktów!