Zakochani swoje święto obchodzą 14 lutego. Pamiętajmy by zadbać w ten dzień o ukochaną osobę i podarować jej prezent. Nie musi być to nic drogiego bądź dużego, wystarczy mały drobiazg by sprawić przyjemność ukochanej kobiecie lub mężczyźnie.

W ostatnich latach hitami sprzedażowymi na walentynki były kubki i filiżanki. Ten drobiazg nadal cieszy się dużym powodzeniem. Kubków nigdy nie za wiele, zwłaszcza tych pięknych i kolorowych.

 

Filiżanka z talerzykiem "serce"Kubek ceramiczny 10/8 cm

 

Kobiecie najlepiej podarować kwiaty..? Otóż nic bardziej mylnego. Kwiaty są piękne ale szybko więdną zatem miło jest dostać coś czym można cieszyć się dłużej np. zdjęcie w ramce, świetnym rozwiązaniem są stojaki na zdjęcie w kształcie serduszka.

Ramka rodzinna 44/28 cmDrewniane serce na zdjęcie 8/8 cm "LOVE"

Wspaniały klimat tworzą serduszka, niekoniecznie w czerwonym kolorze, teraz jest moda na kolory pastelowe (białe, różowe, pistacjowe, szare).

Drewniana zawieszka 8/8 cm "LOVE"  Drewniana dekoracja podświetlana "Love is all you need"

Serce z napisem "Home is when the heart is!"Drewniane serce "Love the life you live" 12/12 cm

 

Prezent w formie FLOWER BOX! Ten upominek robi wrażenie!

 

Jak zrobić taki wspaniały prezent? To dziecinnie proste.

Flower box to nic innego jak pudełko wypełnione kwiatami. Do wykonania potrzebne będą (gdy używamy żywych kwiatów): kwiaty, gąbka florystyczna, folia, nożyce i oczywiście piękne pudełko. Gdy robimy kompozycję z kwiatów sztucznych wystarczy tylko pudełko i kwiaty.

Pudełko wypełniamy folią, wkładamy do środka gąbkę i podlewamy wodą, następnie dostosowujemy długość kwiatka i wbijamy go w gąbkę. Układamy według własnego uznania kwiaty tak by zapełnić całe pudełko. I Kompozycja gotowa!

Fajnym prezentem walentynkowym będzie także ceramiczny aniołek lub drewniany napis LOVE.

Anioł wys.13 cm Napis "LOVE"

Nie zapominajmy też o poszewkach na poduszki! Taki prezent nie tylko stanowi piękny element dekoracyjny, jest także użyteczny na codzień.

Poszewki na poduszki kpl. 2 szt "Dom pełen miłości"Poszewki na poduszki kpl. 2 szt "Tu jest mój dom, tu jest moje serce"

Posiadamy wiele gadżetów walentynkowych, sprawdź naszą pełną ofertą. Pamiętaj, że aby widzieć ceny należy się zarejestrować. Jeśli zrobisz zamówienie do godziny 12.00 to jeszcze tego samego dnia Twoje zamówienie zostanie zrealizowane i wysłane do Ciebie. Nie czekaj i zamów już teraz!