Globalimport jest postrzegany jako importer produktów z Chin i został stworzony z myślą o firmach i sklepach prowadzących własną działalność na terenie Polski, które to sklepy i firmy szukają nowych dostawców w ilościach hurtowych gdyż w naszej ofercie jest dużo tanich produktów z Chin.

Sklep internetowy i stacjonarny salon w poznania pozwalają na szybkie dokonanie zakupów, a w internecie można to wykonać posiadając tylko laptop. Sklep www.globalimport.pl jest czynny 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Współpracujemy z producentami z Chin, a w Polsce nasze towary sprzedajemy właścicielom sklepów i stałym odbiorcą a coraz częściej także innym hurtowniom.

Szybki i łatwy sposób wyszukiwania produktów dzięki zdjęciom można automatycznie podejrzeć produkt. Klient kupujący od nas może sam sprzedawać w detalu produkty przez internet jak i na aukcjach allegro, widzicie nas jako Hurt z Chin. To wy drodzy klienci jesteście dla nas najważniejsi i to dla was pracujemy, a wasze zadowolenie jest głównym celem do którego dążymy.

Poza stałym poprawianiem i polepszaniem strony internetowej naszym celem jest budowanie wspólnej pozycji firm na rynku oraz trwałych relacji z naszymi odbiorcami.

http://www.globalimport.pl/produkty-z-chin.html