Polecamy plecaki dziecięce w super cenach!


Plecak dziewczęcy "Doc McStuffins" na kółkach z wysuwaną rączką. Wymiary: 27 cm wysokości, 22 cm szerokości, 15 cm głębokości, 44 cm wysokość plecaka z rączką. Plecak posiada z przodu kieszonkę zapinaną na zamek. W zestawie znajduje się stetoskop wyposażony w głośnik, po przyciśnięciu imituje bicie serca (baterie w zestawie). Cena plecaka 29,00 zł.

Plecak dziewczęcy "Doc McStuffins"

 

Plecak dziewczęcy "Doc McStuffins" Wymiary: 25 cm wysokości, 20 cm szerokości, 12 cm głębokości. Plecak posiada z przodu kieszonkę zapinaną na zamek. W zestawie znajduje się stetoskop wyposażony w głośnik, po przyciśnięciu imituje bicie serca (baterie w zestawie). Cena plecaka 18,90 zł.Plecak dziewczęcy "Doc McStuffins"

Plecak dziewczęcy "Soy Luna" na kółkach z wysuwaną rączką. Wymiary: 31 cm wysokości, 22 cm szerokości, 12 cm głębokości, 54 cm wysokość plecaka z rączką. Cena plecaka 29,00 zł.

Plecak dziewczęcy "Soy Luna"

 

 

Plecak "Psi Patrol" na kółkach z wysuwaną rączką. Wymiary: 38 cm wysokości, 26 cm szerokości, 15 cm głębokości. Plecak posiada z przodu kieszonkę. Cena placaka 29,00 zł.

Plecak "Psi Patrol"