Latarnie dekoracyjne

Super sposób na szybką zmianę aranżacji wnętrza. Wystarczy do lampionu włożyć jedną dużą świecę lub komplet kilku mniejszych świeczek, dla bezpieczeństwa można użyć świeczek na baterie, równie pięknie wyglądają i ustawić w domu lub na balkonie, tarasie czy w ogordzie. Tego typu dekoracje bardzo ocieplają wnętrze oraz tworzą przytulny klimat. 

Latarnie sprzedawane są w kompletach po dwie lub trzy sztuki w zależności od wzoru. Produkty wykonane są z wysokiej  jakości materiałów: drewna i metalu. Dostępne w bardzo teraz modnych odcieniach szarości i bieli gładkie lub z przetarciami. 

Ze względu na duże rozmiary i kruchość tego typu produktów dostępne są w sprzedaży tylko w sklepie stacjonarnym w Poznaniu ul. Spławie 13a lub przy wysyłce paletowej.  


Latarnie kpl. 2 szt kod: J1705104

cena: 115 zł brutto 

Korpus latarni wykonany jest z drewna natomiast daszek z metalu. Latarnia dostępna w kolorze białym. Wymiary większej: 56 cm wysokości i 23 cm szerokości, wymiary mniejszej: 33 cm wysokości i 18 cm szerokości. Pakowane po 4 szt w kartonie.

 Latarnie kpl. 3 szt kod: D1936

cena: 155 zł brutto

Korpus latarni wykonany jest z drewna natomiast daszek z metalu. Latarnia dostępna w kolorze widocznym na zdjęciu. Wymiary największej: 49 cm wysokości, 22 cm szerokości. Wymiary średniej: 36 cm wysokości, 17 cm szerokości. Wymiary małej: 28 cm wysokości, 13 cm szerokości. Pakowane po 4 szt w kartonie.Latarnie kpl. 3 szt kod: J1705105

cena: 209 zł brutto

Latarnie wykonane są z metalu. Latarnia dostępna w kolorze widocznym na zdjęciu. Wymiary największej: 75 cm wysokości, 24cm szerokości. Wymiary średniej: 65 cm wysokości, 17 cm szerokości. Wymiary małej: 38 cm wysokości, 12 cm szerokości. Pakowane po 4 szt w kartonie.