Jesteśmy jednymi z największych importerów towarów z Chin Nasza firma zajmuje się sprzedażą towarów różnych dla sklepów typu wszystko po 4 zł i przemysłowych. Posiadamy własną bazę samochodów w celu spotkań hanlowych u klientów gdyż jesteśmy postrzegani jako hurtownia wszystko po 4 zł. W celu natychmiastowej realizacji zamówień sami przywozimy towar do odbiorców a także w przypadku mniejszych zamówień korzystamy z firm firm kurierskich typu DHL i UPS.

Składowisko magazynowo logistyczne daje nam komfort, że jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość towarów do czasu pełnego zakończenia procesu realizacji zamówienia. Jeśli chcą Państwo sprowadzać mniejsze ilości sprowadzanych przedmiotów typu hurtownia wszystko po 5 zł  to my wykorzystując efekt skali, kompletujemy w jednym kontenerze zamówienia od kilku różnych odbiorców. Nasi odbiorcy cenią szybką obsługę i fachową realizację zamówień.

Dla Państwa wygody stworzyliśmy system zamówień online czyli naszą hurtownie online, dzięki której można zamówić towary z naszej szerokiej oferty ciągle uzupełnianej. Dzięki temu nie tracą Państwo czasu i pieniędzy przyjeżdżając do Poznania. Oferujemy pomoc prawną, dowozową oraz celną. Sprawdzamy fachowość chińskich producentów ja i innych z państwa środka i dostawców towarów, a nasi chińscy kontrachenci starają się wybrać dla Państwa najlepszą ofertę.

http://www.globalimport.pl/wszystko-po-4zl-5zl-2.html