W hurtowni Max-impex możesz w pełni wyposażyć swoja kuchnię w niezbędne przybory i dodatki kuchenne. Warto zadbać o dekoracje, okna można ozdobić firanką "makaron" dostępną w różnych kolorach, można zawiesić sztuczne warkocze czosnku i cebuli lub w koszyku ułożyć kompozycję ze sztucznych owoców. Proponujemy też pojemniki i puszki metalowe w różnych kształtach i kolorach dzięki którym utrzymanie porządku w półkach i na blatach jest o wiele prostsze, tego typu pojemniki pełnią też funkcje estetyczne.

Zadbaj o porządek w swojej kuchni, oto kilka najpotrzebniejszych rzeczy: czyściki 
i gąbki, rękawice do ścierania kurzu oraz ściereczki z mikrowłókna, przyda ci się także szczotka i szufelka do zamiatania okruszków ze stołu.

Dbając o bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci warto zakupić sylikonową rączkę by uniknąć oparzeń. Warto również chronić swoje blaty i meble przed przypaleniem, materiały, z których wykonane są blaty kuchenne, różnią się stopniem odporności na wysokie temperatury dlatego zabezpiecz blat podkładką bambusową, drewnianą lub metalową.
Każda kucharka wie, że nie należy zaczynać gotowania bez wcześniejszego założenia fartuszka bo może się to skończyć poplamieniem. Niestety niektóre plamy mogą zniszczyć nasze ulubione ubranie dlatego zawsze miej w kuchni fartuch pod ręką.

Mamy w swojej ofercie duży wybór maselniczek zarówno plastikowych i szklanych, kubków, szklanek, koszyczków plastikowych jak i wiklinowych,  ceramiki dekoracyjnej, półmisków, pucharków, szklanych desek, ociekaczy na sztućce, pater szklanych do ciast, zaparzaczy do herbaty. Przechowywanie żywności nie sprawia żadnych trudności jeśli ma się w swojej kuchni pojemniki hermetyczne, dzięki temu jest długo świeża i pachnąca, a zapachy w lodówce nie rozchodzą się.