Sztuczna biżuteria

Niedroga i estetycznie wykonana biżuteria sztuczna to świetny dodatek do każdej stylizacji. Proponujemy szeroki wachlarz tego typu produktów, poczynając od kolczyków, poprzez wisiorki i bransoletki. Zróżnicowane wzornictwo oraz styl pozwalają na wybór akcesoriów zgodnie z Waszymi potrzebami. Niskie ceny umożliwią Wam stworzenie kolekcji, dzięki której będziecie przygotowane na każdą okazję. Część prodktów można zoabczyć w kategorii http://www.globalimport.pl/wszystko-po-4zl-5zl-2.html
 Perełki zawsze w modzie! Pasują prawie do wszystkich eleganckich stylizacji, do pracy, na romantyczną kolację lub uroczystości rodzinne. 

 
Tworzenie własnych zestawów biżuterii to fajna zabawa! Można mieszać wzory, style i kolory tworząc oryginalne komplety. 
 

Biżuteria to fajny pomysł na prezent, drobny upominek zarówno dla kobiety jak i dla dziewczynki. Bransoletki lub kolorowe kolczyki stanowią super dodatek do dziecęcego stroju. Są delikatne i bardzo dziewczęce w przeróżnych uroczych kolorach.

 

Przechowywanie i pielęgnacja sztucznej biżuterii 

Właściwe użytkowanie i przechowywanie biżuterii sztucznej uchroni ją przed przebarwieniami i uszkodzeniami, przede wszystkim biżuterię z metalu, ozdabianą kryształkami lub innymi plastikowymi elementami. Należy pamiętać by zdejmować tego typu biżuterię przed kąpielą oraz przed snem - zoabcz produkty w kategorii hurtownia wszystko po 4 zł, 5 zł i 2 zł. Biżuteria drewniana, plastikowa czy skórzana nie ulega tak łatwo uszkodzeniom. Warto przechowywać sztuczną biżterię w odpowiednio przystosowanyc do tego szkatułkach.