Globalimport – Max-Impex Hurtownia importująca z Chin

Od 10 lat na rynku nie tylko w Polsce. W swojej ofercie mamy towar pochodzący bezpośrednio od producenta. Hurtownia Globalimport może również  świadczyć usługi doradcze w zakresie importu towarów. Mamy bogatą ofertę z działu prezentów, która jest aktualizowana codziennie a raz na 2 tygodnie uzupełniania o nowe pozycje. W naszej ofercie znajdą Państwo kubki, akcesoria kuchenne oraz łazienkowe, zabawki, skarbonki, breloki, torebki prezentowe, wstążki, szkatułki, kuferki, ozdobne pudełka oraz kartony.


Zabawki, które sprowadzamy są przede wszystkim nowością na polskim rynku, są to zabawki kreatywne, gry logiczne, rozwijające umiejętność liczenia, koordynację rąk ale to tylko niektóre pozycje w naszej ofercie.


Dostarczamy oryginalne i niespotykane elementy do nadruków reklamowych, które spowodują  sprawią, że oferta Państwa Firma wyda się bardziej atrakcyjna.

Globalimport specjalizuje się w imporcie produktów typu wszystko po 4 zł lecz nie tylko, mamy również produkty o wyższej wartości. Sprowadzamy metalowe lub drewniane latarnie w kpl. Po 2 lub 3 szt. –  tylko w sprzedaży stacjonarnej.

 

Hurtownia Globalimport zaopatruje sklepy i hurtownie na terenie calej polski i po za je granicami.

Minimalna kwota zamienia na naszej stronie Internetowej to 250 zł a w sklepie stacjonarnym w Poznaniu bez ograniczeń. Koszt przesylki to 19.90 zl przy zakupach powyżej 2500 zl transport jest gratis.