FUTRZANA CZAPKA – HIT SEZONU!


Czapki na głowy drogie panie! Futrzane dodatki to wiodący trend sezonu. Dzięki futrzanej czapce nie tylko będziemy modne, ale także na pewno nie zmarzniemy.

                                     

Futrzana czapka obowiązkowo powinna znaleźć się w szafie każdej z nas. Najznamienitsi projektanci w sezonie jesień/zima 2015–2016 stawiają na futrzane dodatki. Jak co roku, futra goszczą na wybiegu jako ciepła alternatywa dla płaszczy czy kurtek. Futerka znowu wracają do łask nie tylko te w postaci masywnych okryć wierzchnich. W tyn sezonie prym wiodą przede wszystkim akcesoria w postaci czapek, toczków oraz opasek na włosy. Nie pomijamy ich tej zimy, wręcz przeciwnie - nosimy na potęgę!

                                                                      

                                       

 Wybieraj czapki o jak najbardziej „puszystej” fakturze i pokaźnych gabarytach. Modne będą wariacje z futrzanym pomponem lub z daszkiem obitym futrem, oraz ogromne futrzane czapy z długimi uszami, fasonem zbliżone do pilotki. 

Zobacz wszystkie dostwy z Chin hurtownia Chińska

 Celebrytki wykorzystują je jako oryginalny element ubrania codziennego, ale także wieczorowego, a nawet element koncertowej stylizacji.

Zobaczy wszysktkei furtzrane czapki http://www.globalimport.pl/catalogsearch/result/?q=czapka